Wynajem namiotów


Wynajem namiotów Katowice

Podczas organizacji różnego rodzaju imprez plenerowych jednym z ważniejszych elementów są namioty eventowe. Większość firm decyduje się na ich wynajem, jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż zakup nowego namiotu.

Namiot eventowy ma bardzo szerokie zastosowanie, daje mnóstwo możliwości sprawdza się w wielu branżach przez co coraz więcej firm interesuje się ich wynajmem. Ponadto tego typu inwestycja niesie za sobą wiele korzyści.

Zalety wynajmu

Wynajem namiotu eventowego jest szczególnie opłacalny dla firm które działają sezonowo. Dlaczego? Oto kilka najistotniejszych atutów.

-relatywnie niskie koszty – nie musimy ponosić dodatkowych kosztów na zakup nowego namiotu. Zwłaszcza jeśli potrzebujemy namiotu przykładowo na jeden sezon

-nie ma problemu z przechowywaniem – decydując się na wynajem namiotu nie musimy zastanawiać się nad tym gdzie go przechowamy na czas w którym firma nie będzie prosperować.

-nie musimy martwić się o montaż

-nie musimy organizować transportu – wynajem namiotu związany jest zwykle z zapewnieniem przez firmę transportu. Zatem nie musimy martwić się o to jak zorganizować sobie pojazd który odbierze namiot i zawiezie go pod wskazane miejsce

-brak konieczności napraw – kupując namiot imprezowy czy eventowy musimy co jakiś czas wykonywać zabiegi mające na celu konserwację sprzętu. Wynajmując namiot takiej konieczności nie ma zatem odchodzą nam koszta związane z ewentualną naprawą czy konserwacją. Jedynie musimy oddać z powrotem namiot eventowy w takim stanie jaki został nam wypożyczony.

Wynajem namiotów – gdziekolwiek jesteś!

Z opcji wynajmu namiotów może skorzystać każda firma, która chciałaby zorganizować imprezę w plenerze. Bez znaczenia czy jest to firma, która potrzebuje wyłącznie niewielkiego stoiska na festynie czy inną tego typu okoliczność czy też jest to firma która chce zorganizować duży event. Z myślą o naszych klientach organizujemy wynajem namiotów, w każdym większym mieście.  bez większych problemów mogą u nas wynająć namiot klienci zamieszkujący Katowice i okolice.  Oczywiście Katowice,  to tylko jedna z  lokalizacji  w których umożliwiamy skorzystanie z naszych usług. Oprócz wynajmu namiotów eventowych i imprezowych zajmujemy się także pełną organizacją imprez eventowych.